Amater amatery

Amater amatery Slovo amatér vzniklo z latinského slova „amare“ – milovat, mít rád a Amatéři jsou toho opravdovým příkladem. Mají rádi a milují muziku. Dechový orchestr. nominativ, amatér, amatéři. genitiv, amatéra, amatérů. dativ, amatérovi / amatéru, amatérům. akuzativ, amatéra, amatéry. vokativ, amatére, amatéři.‎čeština · ‎podstatné jméno. amatér. Upozornění: vložil uživatel J. Knížek * a ověřil editor. Synonyma: Amatéři autor: Grisham John doporučená cena: Kč naše cenaKč. výčet dalších tvarů tohoto slova. amatéři, amatérech, amatéry, amatérům, amatérů, amatérem, amatére, amatérovi, amatéru, amatéra, amatér.

Přečtěte si o tématu "amater cz". Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam nejoblíběnějších článků s klíčovými slovy. nominativ, amatér, amatéři. genitiv, amatéra, amatérů. dativ, amatérovi / amatéru, amatérům. akuzativ, amatéra, amatéry. vokativ, amatére, amatéři.‎čeština · ‎podstatné jméno. Amater Rallye vas zve zajezdit si na uzavrenych tratich bez dosahu trestnich bodu dopravniho zakona:D.

amatér. Upozornění: vložil uživatel J. Knížek * a ověřil editor. Synonyma: Amatéři autor: Grisham John doporučená cena: Kč naše cenaKč.

Přečtěte si o tématu "amater cz". Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam nejoblíběnějších článků s klíčovými slovy. Profil kapely AMaTer (acoustic-pop) z města Žďár nad Sázavou, obsahující písničky k poslechu, mp3, koncerty, alba, videoklipy, texty a fotky.

Výraz amatér

Amater amatery Amater amatery je zpátky ve hře a hned na zemi: Mají rádi a milují muziku. Proč nezkusit objevit a přivést nové, svěží jezdce do rallysportu? Zůstaň tu s námi. S kapelou se můžeme potkat na různých koncertech, festivalech, plesech, tanečních zábavách, poutích, posvíceních, hodech, svatbách a jiných slavnostech nejen na Moravě, ale i po celém území naši republiky.

Profesní úspěch vás nemine.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail